Informace o nás

Společnost UNIA SPECIAL byla založena roku 1993 a již od svého začátku je zaměřena na prodej a servis průmyslových šicích strojů Union Special. Mezi hlavní produky tohoto amerického výrobce patří šicí stroje na šití a uzavírání pytlů s jejichž produkcí má více jak 100-leté zkušenosti, dále pak to jsou speciální a automatické šicí stroje na různé účely. Věříme, že naše webová prezentace Vás seznámí s našimi možnostmi a umožní Vám se lépe orientovat v nabídce. Celou řadu šicíh strojů na uzavírání pytlů máme k dispozici na vyzkoušení na našem středisku v Jihlavě. Zde si může vyzkoušet a vybrat nejvhodnější model pro Vaše typy pytlů a způsob zašívání. Zároveň je zde prováděn odborný sevis na různé druhy šicích strojů na uzavírání pytlů dalších značek jako jsou FISCHBEIN, SIRUBA, YAO HAN, NEW LONG, TEXTIMA a další. Samozřemostí je i sklad nejpoužívanějších náhradních dílů pro rychlé dodání. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

UNIA SPECIAL - vše pro šití a zašívání pytlů pod jednou střechou


Servis šicích strojů na uzavírání pytlů

Naše společnost poskytuje servis, náhradní díly a odborné poradenství na šicí stroje na uzavírání pytlů i dalších značek jako FISCHBEIN, NEW LONG, YAO HAN, SIRUBA. Při Vaší poptávce specifikujte i model stroje, většinu základních dílů máme skladem a opravy provádíme v krátkých lhůtách buď v našem servisním středicku Jihlava nebo přímo u zákazníka.


Nitě do pytlovacích šicích strojů

Využijte našeho úplného sortimentu šicích nití na uzavírání pytlů PES síly 12/4 v návinech 200g(1000m), 1kg, 3kg a 5kg k okamžitému dodání. Nitě dodáváme do 24 hodin. Stálým zákazníkům poskytujeme zajímavé množstevní slevy a další výhody. Využijte našeho servisu dodávek kvalitních nití pečlivě a dlouhodobě testovaných na různých typech šicích strojů a zašívaných materiálů. Více informací o sortimentu naleznete ZDE


Kontakt

UNIA SPECIAL s.r.o.

Srázná 20
586 01 Jihlava


tel. +420 567 310 019
fax. +420 567 310 071
mobil +420 605 16 16 16